• Brejky

• Novinka !

V našej základnej škole je od januára 2020 umiestnený mliečny automat na Brejky a iné ovocné desiaty.

Automat je umiestnený vo vestibule školy, kde si môže dieťa kúpiť mliečnu alebo inú desiatu. Tento školský rok bude fungovať "Brejkomat" s nedotovanými cenami, pretože využívame program dotovaného mlieka pre školskú jedáleň. Brejkomat už funguje s dotovanými cenami, každý deň má dieťa nárok na 1 dotované mliečko, každé ďalšie je účtované plnou sumou. Brejkomat je bezhotovostný, funguje na princípe kartičiek s čiarovým kódom ktoré sa dobíjajú kreditom. Kartičku si viete vybaviť na vrátnici školy.

• Dobitie karty

Brejky kartu vášho dieťaťa môžete dobiť ľubovoľnou sumou nasledujúcim spôsobom:

1. Prostredníctvom internet bankingu vašej banky

2. Poštovou poukážkou typu „U“ priamo na pobočke pošty

3. Vkladom na účet priamo v Tatra banke

Dôležité údaje pre zadanie platby:
        Číslo účtu:  2626179208 / 1100 (majiteľ účtu: Rajo, a.s.)
        IBAN: SK04 1100 0000 0026 2617 9208
        Variabilný symbol:      celé číslo karty

POZOR: Pri nesprávne uvedenom alebo chýbajúcom variabilnom symbole nebude platba priradená správne. V takom prípade píšte na karty@rajo.sk.

Kartu nevyhadzujte je dobíjateľná a bude platná po celú dobu školskej dochádzky.
        V prípade straty karty je možné kredit zablokovať a previesť na novú kartu. Tú obdržíte na vrátnici školy spolu s postupom ako zabezpečiť prevod kreditu.

Zostatok kreditu si môžete overiť na tejto adrese. Taktiež sa dá zablokovať a upravovať zoznam produktov, ktoré si môžu Vaše deti kúpiť v automate.

Ceny ponúkaných produktov v automate:

Mlieko neochutené 250ml                  0,00€ (1.dotované)

0,60€ (2. a viac nedotované)

Mlieko ochutené 250ml                      0,54€ (1.dotované)

0,60€ (2. a viac nedotované)

100% jablková šťava 250ml              0,60€ (nedotované)

Cereálie (viac druhov)  35g               0,60€ (nedotované)

Ovko jablko (viac druhov) 120g       0,70€ (nedotované)