• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok 2021

• 20.12.2021 18:42
        • Celoslovenská výzva KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK prebieha už štvrtý rok. My sme sa zapojili druhýkrát. Aj napriek tomu, že bolo veľa tried počas zbierky v karanténe, vyzbierali sme 52 krabíc, ktoré potešia 31 senioriek a 21 seniorov v domovoch sociálnych služieb. Zbierku v škole zorganizoval školský klub detí, ale veľmi nás potešilo, že sa zapojili aj žiaci druhého stupňa. Prispeli aj samotní učitelia a vychovávateľky.

Nazbieralo sa viac, ako sa do krabíc podľa inštrukcií zmestilo, tak sme opäť odniesli prebytky z balíčkov klientom a sestričkám v spoločnosti Misionárky Lásky. Tá sídli neďaleko našej školy na Rovniankovej ulici.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou podieľali na tejto krásnej predvianočnej akcii.

Viac fotiek si môžete pozrieť vo fotogalérii.