• Svetový dňa stolného tenisu pre všetkých

• 08.04.2022 21:02
        • Naša škola sa tento rok prvýkrát zapojila do projektu "...ideme hrať ping - poooooong..." pri príležitosti osláv Svetového dňa stolného tenisu pre všetkých na Slovensku. Ten sa od roku 2015 oslavuje 6. apríla.

Je to výzva pre všetkých, aby si zahrali stolný tenis kdekoľvek, v akomkoľvek počte, bez rozdielu veku, fyzickej kondície či pôvodu. Hlavným cieľom je zabaviť sa. A to sa nám podarilo.

Svetový dňa stolného tenisu vyšiel akurát na deň, kedy našich deviatakov čakalo testovanie T-9 a  ostatní žiaci druhého stupňa mali riaditeľské voľno.

O to intenzívnejšie využili voľné pingpongové stoly vo vestibule aj na školskom dvore žiaci prvého stupňa.

Celé poobedie strávili deti so svojimi vychovávateľkami a vychovávateľom ŠKD pri hraní stolného tenisu. Niektorým to išlo lepšie, iní sa s loptičkou a raketami viac či menej potrápili. Ale určite sa všetci zabavili.

Okrem hry sa všetky oddelenia ŠKD zapojili aj do kreatívnej činnosti. Ich úlohou bolo vytvoriť vlastný návrh pingpongovej rakety. Výsledok bol úžasný - presne  172 návrhov originálnych pingpongových rakiet.

Tešíme sa na ďalší ročník.