• Schránka dôvery

• 15.11.2019 08:44
      • Naša školská "bútľavá vŕba"
      • Školský parlament vytvoril na našej škole Schránku dôvery.

Schránka dôvery sa nachádza vo vestibule školy, oproti vrátnici. Táto biela poštová schránka slúži pre každého, kto potrebuje pomôcť, chce sa zveriť. Pre toho, kto má nejaký nápad na zmenu, pochvalu či kritiku, alebo ak chce upozorniť na nejaký problém.

Postup je jednoduchý. Na lístok stačí napísať Váš postreh a vhodiť do schránky. V prípade, že chcete odpoveď, napíšte svoje meno a triedu alebo mailový kontakt. Ak sa chcete podeliť o nejakú informáciu, podpisovať sa nemusíš.

Schránka slúži všetkým a rieši len slušné odkazy. Schránka sa bude pravidelne vyberať. Odkazy číta školská psychologička Polečová a v prípade, že by bol odkaz adresovaný niekomu z učiteľov alebo p. riaditeľke, bude im doručený.