• SWAP oblečenia

• 29.11.2019 14:33
      • Ekologický spôsob ako sa zbaviť nepotrebného oblečenia a zároveň doplniť naše šatníky.
      • SWAP oblečenia

Dňa 27.11. sa v našej škole po prvýkrát konal SWAP oblečenia.
        SWAP je moderný spôsob výmeny oblečenia.  Ide o perfektný ekologický spôsob ako sa zbaviť nepotrebného oblečenia a zároveň doplniť naše šatníky. Výhoda je v tom, že  môžeš odovzdať oblečenie, ktoré ti je ľúto hodiť do kontajnera a zároveň si vybrať niečo pekné na seba.

Už od pondelka, 25. novembra, nosili žiaci do školy oblečenie,  ktoré bolo nepoškodené, pekné, čisté a vypraté a čakalo na ďalšieho majiteľa, ktorému urobí radosť.

Žiaci školského parlamentu toto oblečenie navešali na stojany a rozdelili do rôznych sekcií. Swap prebiehal v poobedňajších hodinách v telocvični našej školy. Nájsť ste tam mohli naozaj čokoľvek: okrem bežného oblečenia aj doplnky ako čiapky, rukavice, či kabelky. Aj keď väčšina oblečenia bola pre naše dievčatá, vznikli aj sekcie pre chlapcov, či najmenšie deti.

Po SWAPe nám však ostalo oblečenie, ktoré radi darujeme v tomto predvianočnom čase na charitu.

Chceme poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili akoukoľvek formou do SWAPu oblečenia.