• Mikulášska zbierka sladkostí

• 28.11.2021 18:00
      • Milí rodičia a žiaci,
        rok sa s rokom stretol, opäť sa blíži čas radostný, vianočný.
        Vianociam však každý rok predskakuje Mikuláš a snáď každý z Vás si spomenie, aký dôležitý deň to je. Odhodlane si dočista vyšúchať čižmičky, šupnúť ich na okno, a potom rýchlo spať. Nech je čím skôr nasledujúce ráno. Zaspávať s motýlikmi v bruchu a dúfaním, že sa ráno v topánke neobjaví uhlie či palica. Ale sladká odmena za celoročnú poslušnosť. Určite si spomínate na tie čarovné chvile.
        Spojme sa a vytvorme krásneho Mikuláša detičkám, ktoré nemajú toľko šťastia ako my. Detičkám v detskom domove.
        Dones tento týždeň do školy na vrátnicu čokoládku, keksík, cukríky. Jednoducho čokoľvek, čo by podľa Teba mohlo deti v čižmičke potešiť.
        ŽIacky parlament bude veľmi vďačný za akékoľvek sladkosti, ktoré potom odnesieme vybranému detskému domovu v Bratislave.
        ĎAKUJEME!!!