• Letné prázdniny

• Úradné hodiny počas prázdnin:

JÚL: 03.07. a 10.07. 09:00 – 11:00 hod.

AUGUST: 21.08. a 28.08. 09:00 – 11:00 hod.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať e-mailom: zsdudova@zsdudova.sk

Stretneme sa opäť 2.9.2024

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ PREŽITIE LETNÝCH PRÁZDNIN

• Podpora dobrých medzigeneračných vzťahov

• Trieda 7. A vystupovala s muzikálom Trojruža

Pedagógovia v našej základnej škole si dobre uvedomujú potrebu zlepšovať vzťahy medzi generáciami. Ak sa lepšie spoznajú mladí so staršími, výsledkom je vzájomné pochopenie sa a pekná spolupráca.

Počas školského roka 2023/2024 žiaci 7. A pod vedením pani učiteľky Janky Škutovej usilovne nacvičovali muzikál Trojruža, ktorý koncom júna 2024 nadšene predviedli petržalským seniorom.

Ich vystúpenie bolo plné energie, farebných kostýmov a trefných dialógov, ktoré potešili srdcia všetkých divákov a vytvorili nezabudnuteľný zážitok. Na záver podujatia žiaci odovzdali seniorom vlastnoručne vyrobené pozdravy s povzbudivými želaniami.

Tento deň bol pre všetkých nezabudnuteľným zážitkom a všetci, darcovia aj obdarovaní, ostali naplnení láskou a vďačnosťou.

Ďakujeme žiakom 7.A a pani učiteľke za prípravu a nacvičenie muzikálu!