• Indiánsky deň detí (29.5.2024)

• 03.06.2024 18:02
        • K medzinárodnému dňu detí sme pripravili v školskom klube detí pre našich prvstupniarov popoludnie plné hier, hudby a zábavy. Školský dvor sa poobede zmenil na veľkú indiánsku osadu plnú malých indiánov, ktorí s herným plánom v ruke plnili rôzne úlohy na samobslužných stanovišiach. Za každú splnenú úlohu získali písmeno do tajničky. Úlohy boli športové, logické, praktické, ale aj zábavné. Deti si vyrobili indiánske čelenky, rečnícke paličky, lovili bizóna, lúštili zašifrované texty. Okrem toho triafali na plechovky, hrali indiánske piškvorky, absolvovali skúšku odvahy strčením ruky do krabice s neznámym obsahom, či priradzovali kartičky s textom k obrázkom. Odmenou za odovzdanie tajničky, ktorou bola veta "POKLAD NOSÍŠ VO SVOJOM ❤️ " bola sladká odmena.
          Pomedzi súťaženie sa deti odbiehali vyskákať na nafukovací hrad alebo si pochutnali na pukancoch.
          Už minulý rok sa nám pri pirátskom dni detí potvrdilo, že takéto aktivity naše deti veľmi bavia a užívajú si ich. Takže sa už tešíme na tematický MDD aj o rok.

Atmosféru popoludnia zobrazuje video.