• To čo nás spája 2022

• 07.01.2023 13:30
        •

Tento rok to bol už 11. ročník a my sme sa samozrejme opäť zapojili. 14 detí z rôznych oddelení ŠKD tvorilo v CC Centre a výsledkom ich snaženia boli výtvarné práce a výrobky z hliny. Téma pre tento rok bola Dunaj a jeho príbehy. Na prvom stretnutí sa deti venovali maľbe na plátno pod vedením akad. mal. Dušana Sekelu. Druhé stretnutie bolo zamerané na prácu s hlinou a deti tvorili pod vedením Zuzky Guľovej. Výsledkom celej tejto akcie je vernisáž, kde sa majú možnosť stretnúť všetci zúčastnení a výstava je potom počas niekoľkých dní prístupná širokej verejnosti v priestoroch CC Centra ja Jiráskovej 3.

Fotky z vernisáže sú k nahliadnutiu na facebookovom profile Kultúra v Petržalke. Fotky, ktoré zachytávajú ako sa deťom pri tvorení darilo, si môžete pozrieť v našej fotogalérii.