• Vianočný les 2022

• 07.01.2023 13:47
        • Vianočný les je podujatie, ktoré usporadúvajú BKIS (Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, ÚĽUV a Bratislava - hlavné mesto SR. Naša škola bola jednou z 31 bratislavských základných a umeleckých škôl, ktoré sa tento rok zapojili. Všetky originálne ozdobené stromčeky ste mali možnosť vidieť na Primaciálnom námestí. Pred Vianocami stromčeky putovali do charitatívnych organizácií, domovov sociálnych služieb, združení pre ľudí bez domova a do rodín, pre ktorých je kúpa stromčeka finančne nedostupná. Náš strom a spolu s ním aj ostatné stromy Vianočného lesa si môžete pozrieť tu. Fotky, ktoré zachytávajú výrobu vianočných ozdob deťmi pod vedením našej kolegyne Judity Levickej nájdete vo fotoalbume.