• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok 2023

• 28.12.2023 13:43
        • Tento rok sa uskutočnila zbierka Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok po šiestykrát. My sme sa ako škola zapojili už štvrtýkrát a opäť úspešne. V každej z krabičiek bolo podľa inštrukcií organizátorov niečo sladké, slané, teplé, mäkké, voňavé, na zábavu a zo srdca. Zbierka pre školy začala už 16. októbra a do konca novembra sa nám podarilo skompletizovať 87 krabíc. Každým rokom zlepšujeme techniku ako naložiť takéto množstvo krabíc do osobného auta a odviezť na zberné miesto.

Pri kontrole a kompletizovaní krabíc podľa zoznamu nám opäť zvýšilo pár vecí a darčekov, ktorými sme potešili klientov a sestričky v spoločnosti Misionárky Lásky na Rovniankovej ulici.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do zbierky zapojili a prispeli k tomu, že 87 seniorov malo aj vďaka ním krajšie a príjemnejšie sviatky.