• Vianočný les 2021

• 08.04.2022 21:03
        • Vianočný les je už pár rokov tradičnou súčasťou Bratislavských Vianoc. Naša škola sa zúčastnila prvýkrát. Deti vytvorili pod vedením vychovávateľky Judity Levickej v školskom klube detí originálne vianočné ozdoby.

Aktuálna situácia nepovoľuje hromadné podujatia, preto stromček vyzdobili naše kolegyne priamo na Primaciálnom námestí a stal sa tak súčasťou Vianočného lesa. Ten tvorilo 27 stromov vyzdobených deťmi z bratislavských základných škôl a základných umeleckých škôl.

O tej NAJ strom sa hlasovalo prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Víťazi boli vyhlásení 19. decembra v živom vysielaní vianočného špeciálu Diškurz Klarisky. Naša škola skončila na 5. mieste. Víťazným stromom sa stal strom základnej školy Mudroňova, ktorej srdečne gratulujeme.

Sme radi, že sme sa mohli zapojiť a náš stromček potešil ľudí pri prechádzke Primaciálnym námestím. Tam sa však cesta vyzdobených stromčekov nekončí. Ešte pred Vianocami poputujú do charitatívnych spolkov, domovov seniorov, komunít, združení pre ľudí bez domova či rodín v núdzi.

Fotky vyzdobeného stromčeka si môžete pozrieť vo fotogalérii.