• Turistická exkurzia - Zuberec

• 18.06.2024 11:40
      • V dňoch od 10. 6 do 14.6 sa žiaci 7. B a výber žiakov 7. C triedy zúčastnili turistickej exkurzie v Zuberci.
        Počasie nebolo ideálne, ale aj napriek tomu sme mali bohatý program po všetkých stránkach.
        Navštívili sme Múzeum oravskej dediny (skanzen), Brestovskú jaskyňu, vyhliadkovú vežu v Zuberci, miestnu kalváriu a ,,zimné mesto Poľska“ Zakopané.
        Utužovanie vzťahov prebiehalo pri športových aktivitách (plávanie v bazéne, bowling, biliard, stolný futbal a stolný tenis). Počas priaznivého počasia sme sa zdržovali na vonkajšom ihrisku, kde žiaci ukázali svoje schopnosti vo volejbale.
        Počas celého pobytu sa nám o program a výlety starali p. učiteľka Gerbáčová a p. učiteľka Matejkinová.