• Zbierka pre útulok

• 25.11.2021 17:06
        • Naša škola sa aj tento rok rozhodla v spolupráci so školským parlamentom zorganizovať zbierku pre útulok zvierat OZ pomoc opusteným zvieratám Pezinok. Zima je už tu a s ňou aj mrazivé a nevľúdne počasie. V tomto školskom roku sa stretla s veľkým ohlasom. Na výzvu pomôcť zvieratkám v útulku ochotne zareagovalo veľa detí a ich rodičov. Zbierka už tradične nebola finančná. Vyzbierali sme však veľké množstvo krmiva pre psíkov a mačičky, teplých prikývok, uterákov či hračiek.
          Veľké ĎAKUJEM patrí zamestnancom útulku a deťom, lebo im osud zvierat na ulici nie je ľahostajný a prispeli do zbierky.
        • Projekt - STOP RASIZMU!

• 12.11.2021 12:32
        • Žiaci školského parlamentu spoločnými silami vytvorili projekt na tému ,,Rasizmu".
          Je to aktuálna téma na celom svete a musíme jej venovať patričnú pozornosť!