• OZNAM PRE RODIČOV

• Vážení rodičia, spolu s vysvedčením ste dostali i ZÁPISNÝ  LÍSTOK STRAVNÍKA. Vyplnený a podpísaný lístok prosíme vrátiť najneskôr do 28.augusta 2019, v prípade, že máte záujem o stravovanie v školskej jedálni:

- poštou na adresu ZŠ Dudova 2, 851 02 Bratislava

- do schránky pri hlavnom vchode do budovy základnej školy

- osobne na sekretariát školy v čase úradných hodín:

01.07. - 04.07 od 08:00 – 12:00 hod.

10.07. - 09:00 – 11:00 hod

21.08. - 09:00 – 11:00 hod

26.08. - 28.08 od 08:00 – 12:00 hod.

V prípade, že vaše dieťa potrebuje individuálne stravovanie (diéty, alergie) môžete si stiahnuť a vyplniť dokument: Oznámenie o individuálnom zabezpečovaní diénej stravy.

Poprípade môžete kontaktovať vedúcu ŠJ: veducasj@zsdudova.sk, 02/ 63 82 51 98

V prípade že ste stratili, alebo ste sa pomýlili pri vypĺňaní zápisného lístka možete si ho stiahnuť tu :
            Zápisný lístok stravníka I. stupeň

Zápisný lístok stravníka II. stupeň

• Dôležitý oznam (škd + jedáleň)

• Vážení rodičia,

v súvislosti so schváleným VZN č. 4/2019 o výške príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach,

Vám oznamujeme zvýšenie príspevku za ŠKD nasledovne:

za 1. dieťa – 20,-€

za 2. dieťa – 19,-€

za 3. dieťa – 18,-€

za 4. dieťa – 17,-€

Poplatok za skrátený pobyt v ŠKD je 10,- €.

O znížení poplatku rozhoduje riaditeľka školy na základe žiadosti rodiča a v nej uvedených dôvodov. Všetky informácie Vám poskytnú pani vychovávateľky. Žiadosť o zníženie poplatku nájdete tu

Rodič nemôže sám, bez súhlasu riaditeľky školy, znížiť poplatok.

Zároveň oznamujeme aj zvýšenie režijných nákladov vo výške 0,40 €/deň/dieťa/žiak a nákladov na nákup potravín nasledovne:

• doplnkové jedlo (desiata) 0,56 €
            • obed žiaka vo veku od 6 do 11 rokov (I.stupeň)1,09 €
            • obed žiaka vo veku od 11 do 15 rokov (II.stupeň) 1,16 €

Toto VZN č. 4/2019 je účinné od 01. 05. 2019.

• Používanie čipov

• Žiak sa po príchode do školy "pípne" vo vestibule školy. Príchod sa zaznamená do systému (rodičovi príde do mobilu notifikácia o príchode žiaka), v prípade, že žiak chodí na obedy, musí sa "pípnuť" aj v jedálni pri odoberaní stravy (rodičovi príde do mobilu notifikácia o odobratí stravy), pri odchode zo školy sa žiak znova "pípne" (rodičovi príde do mobilu notifikácia o odchode žiaka).

• Rozvrh

• Pozrite si alebo vytlačte Váš aktuálny rozvrh. Rozvrh bol naposledy publikovaný: 15. 4. 2024
        • Používateľské kontá

• Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.